Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Nieszkowice Wielkie - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem, ul. Łychów

Krzęczków - Łychów,Bochnia(Nieszkowice Wielkie + 8 km)

939 000 zł240 m² 3 912,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż 6 pokojowy dom o powierzchni 210 m2 z poddaszem do adaptacji oraz garażem w bryle budynku na działce 11 arowej w miejscowości Bochnia. Z uwagi na ograniczoną liczbę.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Legionów Piłsudskiego

Stare Miasto,Brzesko(Nieszkowice Wielkie + 16 km)

899 000 zł180 m² 4 994,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:671 m²

Do sprzedania nieruchomość w Brzesku,zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym ,posiadająca wz na przebudowę i rozbudowę na budynek wielorodzinny z częścią usługową .WZ pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Tymbark

Tymbark(Nieszkowice Wielkie + 21 km)

1 100 000 zł147 m² 7 482,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 m²

Dom | ok. 147 m | działka 7 arów | tymbark | gotowy do zamieszkania / inwestycja Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 147 m (użytkowa ok. 104 m ), położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Sławkowice

Sławkowice(Nieszkowice Wielkie + 20 km)

860 000 zł139,94 m² 6 145,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 139,94 m m w stanie deweloperskim, położony w malowniczym miejscu w otoczeniu panoramy górskiej, niespełna 25 km od ścisłego centrum Krakowa. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Kowalska

Bochnia(Nieszkowice Wielkie + 8 km)

1 099 000 zł246 m² 4 467 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:210 m²

Gratka dla Tych, którzy kochają stare kamienice z charakterem. Na sprzedaż kamienica w centrum Bochni przy ulicy Kowalskiej, tuż obok szkoła muzyczna, rynek, tężnia solna na plantach. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Łąkta Górna(Nieszkowice Wielkie + 8 km)

1 999 000 zł321 m² 6 227,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:7 600 m²

Łąkta Górna | Rodzinny dom z klimatem, dużą działką i domkami gościnnymi z prywatnym stawem przy lesie - 321 m + 76 arów / 1.999.000 zł To nie jest zwykły dom - To jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Partyzantów

Niepołomice(Nieszkowice Wielkie + 21 km)

2 550 000 zł282 m² 9 043 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Luksusowy, nowoczesny dom wolnostojący, stworzony dla osób ceniących przestrzeń, ponadczasowy design i najwyższy standard wykończenia - oto alternatywa dla wymagających, którzy szukają miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Bratucice

Bratucice(Nieszkowice Wielkie + 21 km)

540 000 zł134,55 m² 4 013 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Atrakcyjna oferta sprzedaży domu jednorodzinnego zlokalizowanego w Bratucicach w powiecie bocheńskim. Jeżeli chcesz uciec od zgiełku miasta, a Twoim priorytetem jest cisza i spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Łazany

Łazany(Nieszkowice Wielkie + 20 km)

1 300 000 zł350 m² 3 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom na sprzedaż - łazany Na sprzedaż przestronny i komfortowy dom z ogromnym potencjałem, położony w miejscowości Łazany, na działce o powierzchni około 11 arów. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Damienice

Damienice(Nieszkowice Wielkie + 10 km)

850 000 zł440 m² 1 932 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Potrzebujesz miejsca dużo miejsca, nie przeraża Cię remont? Można mieć tutaj 6 niezależnych mieszkań. Damienice w Gminie Bochnia to bliskość do Puszczy Niepołomickiej, a zarazem nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Nieszkowice Wielkie

Nieszkowice Wielkie,małopolskie

359 000 zł120 m² 2 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Proponujemy Państwu na sprzedaż dom o powierzchni 120 m2 znajdujący się w Nieszkowicach Wielkich. W skład domu wchodzą: i kondygnacja (parter) stanowi przedpokój, kuchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nieszkowice Wielkie

Nieszkowice Wielkie,małopolskie

290 000 zł120 m² 2 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 120 m2. Budynek mieści się na 8 arowej działce. Atuty nieruchomości: 1) znajduje się w spokojnej, słonecznej okolicy 2) znajduje się w pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nieszkowice Wielkie

Nieszkowice Wielkie,małopolskie

240 000 zł120 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom na sprzedaż! Do sprzedaży dom jednorodzinny wolnostojący w miejscowości Nieszkowice Wielkie koło Bochni. Budynek murowany wybudowany w 1996 roku, w dobrym stanie technicznym,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij